Сантехшпильки ART 9211 бувають різної довжини — від 60 до 200 мм, з різьбами M6, M8 або M10. Відмінності полягають у довжині кожної різьбової частини. Метрична частина призначена для монтажу обладнання, а шурупна — для закріплення в стіну або основу. Обираючи довжину, враховуйте товщину монтажного елемента та глибину фіксації. Такі гвинти можуть постачатися як окремо, так і в комплекті з дюбелями, гайками або шайбами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Довжина гвинта | 200 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,28 ₴


Відправка з 06 травня 2026