Штанга DIN 975 призначена для стягування, з'єднання або нарощування кріпильних конструкцій із метричною різзю. Також нарізна шпилька активно застосовується для систем вентиляції, підвіски повітроводів та інших завдань. У промисловості, будівництві та інших зон різальна шпилька використовується спільно із шайбами та гайками. Для подовження конструкцій на основі нарізної шпильки використовують з'єднувальні гайки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип шпильки | Різьбова |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал шпильки | Нержавіюча сталь |
| Стандарт | DIN 975 |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Тип різьби | Метрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 006,20 ₴

