Стандарт DIN 9021 описує плоску кузовну шайбу, яку також часто називають збільшеною. Вона широко використовується у сфері автомобілебудування. Але це далеко не єдина галузь промисловості, де цей метіз знаходить застосування — шайби збільшені часто використовують у будівництві, меблевому виробництві й взагалі скрізь, де є потреба збільшити площу опорної частини гвинта, шурупа або саморізу. Застосування таких шайб здатне неабияк знизити деформацію матеріалу під час створення різних з'єднань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Плоска |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 6.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 18 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стандарт | DIN 9021 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,80 ₴

