Стандарт DIN 7980 — це технічний опис такого елемента, як зменшена шайба-гровір пружинного типу. Виріб знаходить широке застосування в різних сучасних механізмах, тому має великий попит у машинобудуванні, приладобудуванні, автомобільній індустрії, військово-промисловому комплексі та верстаті. Шайба-гровер DIN 7980 застосовується для захисту нарізних з'єднань від впливу вібраційних навантажень, здатних послабити або навіть повністю зруйнувати кріплення. Використовується з гвинтами, болтами, нарізними шпильками та іншими елементами кріплення, що мають циліндричну форму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Внутрішній діаметр | 5.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 8.8 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стандарт | DIN 7980 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,47 ₴

