DIN 960 – це всесвітньо визнаний німецький стандарт, в якому міститься опис болтів з дрібним різьбленням, що покриває лише частину робочого стрижня виробу. Такі болти найбільш затребувані у будівництві та машинобудуванні, де служать для роз'ємного різьбового з'єднання різних деталей, елементів та конструкцій. Болт використовується спільно з гайкою відповідного розміру та різьблення та встановлюється за допомогою ріжкового або накидного ключа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 10.9 |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 14 мм |
| Довжина болта | 70 мм |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37,05 ₴

