Меблевий болт DIN 603 оснащений низькою напівкруглою головкою, а також метричним різьбленням (повним і неповним) і квадратним підголовником, який призначений для запобігання розкручування з'єднання, що нерідко відбувається під впливом ваг і навантажень, в результаті чого кріплення надійно зберігається в робочій поверхні. Якщо використовувати DIN 603 разом з шайбами, можна з'єднувати і тонколистові матеріали. Завдяки наявності шайби площа прилягання до поверхні зростає, внаслідок чого не залишаються механічні пошкодження від надлишку тиску (подряпини, мікротріщини тощо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | З напівкруглою головкою |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 5.8 |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 12 мм |
| Довжина болта | 80 мм |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,80 ₴


